Profile Suspended
Upgrade to Unlock

آیا این پروفایل شما میباشد؟

درخواست قرار گرفتن در صفحه اول ایران

تماس

Vahid Goodarzpour | وحید گودرز پور

4.60 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 ratings)
loadingLoading...
Qualification:
پروانه وکالت ۵۰۰۷۰
Languages:
English, Farsi
Practice areas:
توضیحات
دفتر حقوقی وحید گودرزپور با حضور وکلای مجرب و علمی آماده ی ارائه ی انواع خدمات حقوقی به ایرانیان عزیز مقیم داخل و خارج از کشور است. برخی از خدمات حقوقی ما شامل امور مدنی (املاک، اجاره، سرقفلی، اسناد تجاری همانند چک و سفته)، امور حسبی ( از قبیل وصیت، ارث، انحصار وراثت، تقسیم ترکه و…)، امور خانواده (مانند تنفیذ و تایید حکم طلاق در دادگاه های ایران، مهریه و نفقه)، امور کیفری( شامل کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، خیانت در امانت) و نیز داوری خواهد بود.
 
تیم زبده و باتجربه ی این دفتر که اکثراً قضات بازنشسته و مجرب و از اساتید دانشگاه های ایران هستند در خصوص هر پرونده با بررسی شرایط و خصوصیات ویژه ی آن، شیوه ای خاص را با تایید نهایی موکل برگزیده و عملیاتی می نمایند. این دفتر افتخار این را دارد که بسیاری از پرونده ها را به شیوه مذاکره و بدون طرح دعوی (که موکل را متحمل هزینه های سنگین دادرسی و صرف وقت می نماید) حل و فصل نموده است.
 
همچنین این دفتر در خصوص امور مهاجرتی و نیز امور حقوقی مرتبط با کشور استرالیا با دفتر حقوقی Pavuk legal همکاری داشته و آماده ارائه ی خدمات در این رابطه به ایرانیان ساکن استرالیا می باشد. مزیت ما این است که تمامی امور مهاجرتی پس از پذیرش اولیه توسط وکیل ایرانی در ایران، از طریق وکلای ساکن استرالیا و مسلط به امور مهاجرتی انجام خواهد گرفت.

Profile views

Share
Vahid Goodarzpour | وحید گودرز پور