آیا این پروفایل شما میباشد؟
با من در مورد آپگرید و قرار گرفتن در صفحه اول ایران تماس بگیرید

Vahid Goodarzpour وحید گودرز پور

Ratings N/A for free profiles.
 
پروانه وکالت ۵۰۰۷۰
English, Farsi
Practice areas
About Vahid Goodarzpour وحید گودرز پور

دفتر حقوقی وحید گودرزپور با حضور وکلای مجرب و علمی آماده ی ارائه ی انواع خدمات حقوقی به ایرانیان عزیز مقیم داخل و خارج از کشور است.

برخی از خدمات حقوقی ما شامل امور مدنی (املاک، اجاره، سرقفلی، اسناد تجاری همانند چک و سفته)، امور حسبی ( از قبیل وصیت، ارث، انحصار وراثت، تقسیم ترکه و…)، امور خانواده (مانند تنفیذ و تایید حکم طلاق در دادگاه های ایران، مهریه و نفقه)، امور کیفری( شامل کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، خیانت در امانت) و نیز داوری خواهد بود. تیم زبده و باتجربه ی این دفتر که اکثراً قضات بازنشسته و مجرب و از اساتید دانشگاه های ایران هستند در خصوص هر پرونده با بررسی شرایط و خصوصیات ویژه ی آن، شیوه ای خاص را با تایید نهایی موکل برگزیده و عملیاتی می نمایند.

این دفتر افتخار این را دارد که بسیاری از پرونده ها را به شیوه مذاکره و بدون طرح دعوی (که موکل را متحمل هزینه های سنگین دادرسی و صرف وقت می نماید) حل و فصل نموده است. همچنین این دفتر در خصوص امور مهاجرتی و نیز امور حقوقی مرتبط با کشور استرالیا با دفتر حقوقی Pavuk legal (https://www.pavuklegal.com/) همکاری داشته و آماده ارائه ی خدمات در این رابطه به ایرانیان ساکن استرالیا می باشد.

مزیت ما این است که تمامی امور مهاجرتی پس از پذیرش اولیه توسط وکیل ایرانی در ایران، از طریق وکلای ساکن استرالیا و مسلط به امور مهاجرتی انجام خواهد گرفت.

اطلاعات تماس صرفا برای ایرانیان ساکن استرالیا:

Tel: 0292513611


Vahid Goodarzpour وحید گودرز پور
  • 30 days
  • 90 days

Share
Vahid Goodarzpour وحید گودرز پور
Report a problem