IranianLawyer.org

Sirous Ahmadi | سیروس احمدی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (53 votes, average: 3.53 out of 5)
loadingLoading...
MARN, IAA
English, Farsi

Practice areas

Location

VisaYab Australia
Suite 708, Level 7, 159-175 Church St.
Sydney
2150
Australia

Contacts

email:
website: http://www.australiaimmigration4u.com/
phone: +61 2 9659 1694
mobile: +61 4 1007 0490

Description | توضیحات

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویزایاب با همکاری حرفه‌ای مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرتی استرالیا می باشد. کشورهای استرالیا و نیوزیلند به دلیل استاندارد بالای زندگی و رفاه عمومی و بالابودن شاخص‌های مختلف زندگی موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف تمایل به مهاجر به این کشور داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب سالهای متوالی در ارائه خدمات به مهاجرین ایرانی به کشورهای استرالیا و نیوزلند فعالیت موفق داشته و همچنان در این زمینه فعالیت دارد.

از آنجایی که برای مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند بیش از صد نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها ، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره فعالیت می کند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاهای استرالیا و نیوزلند، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می‌باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما برای مهاجرت به این کشورها می‌باشد.

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، از سال ۲۰۰۸، خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دقیق خود را در زمینه ویزاهای متنوع استرالیا و نیوزلند به افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها و خانواده‌های زیادی عرضه کرده است. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، در کلیه ایالت‌ها و قلمروهای استرالیا ونیوزلند فعالیت داشته و به مشتریانی از کشورهای مختلف کمک کرده تا ویزای خود را با موفقیت بدست آورند.


Share Sirous Ahmadi | سیروس احمدی


Contact Sirous Ahmadi | سیروس احمدی

Total page visits: 4455
Today's page visits: 5
  • 30 days
  • 180 days
  • 1 year