Sending email ....

Loading...
pantea-jafari

Is this your profile?

This is a STANDARD profile.
People can't see you on:
Your upgrade options:
Silver *$50/month Gold *$100/month Compare
Cancel anytime!
*Your local currency AUD, CAD, USD, EUR or GBP
(This notice is hidden on GOLD profiles.)

Pantea Jafari | پانته آ جعفری

Click on stars to rate (1 to 5)
امتیاز دهی با کلیک روی ستاره ها، ۱ تا ۵، چپ به راست
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.73 (75)
loadingLoading...
Click on stars to rate (1 to 5) Maximum 2 ratings per user.
Practice area
Languages
English, Farsi, Spanish, Turkish
Address
موسسه حقوقی جعفری
45 Sheppard Ave E
Toronto
Ontario
M2N 5W9
Canada
Suggest an edit

اظهار نظرهای برخی از موکلین

شوهرم خانم جعفری را برای پرونده اسپانسرشیپی ما انتخاب کردند و این در حالی بود که همسرم قبلاً با دو وکیل دیگر در همین مورد صحبت کرده بود و آنها به وی گفته بودند که پرونده‌‌ ما مورد قبول واقع نخواهد شد. خانم جعفری به ما توضیح دادند که چرا آنها تصور ‌می‌کردند پرونده‌ی ما نمی‌توانست مورد پذیرش واقع شود. همچنین، ما را راهنمایی کردند که چه اقداماتی ‌می‌توانیم انجام دهیم تا ارتباط زناشویی خودمان را با وجود 35 سال اختلاف سن ثابت کنیم. این در حالی بود که من و همسرم تماس تلفنی یا ایمیلی منظم هم نداشتیم. خانم جعفری با دقت خاصی، اطلاعات و مدارک که رابطه زناشویی‌مان را ثابت می‌کرد، از ما درخواست می‌کردند. در ابتدا فکر می‌کردم خانم جعفری بیش از حد سختگیری می‌کند ولی خیلی زود دریافتم که این حد از حساسیت بخاطر اهمیتی است که نسبت به وظایف‌شان دارند و ‌می‌خواهند مطمئن شوند که همه چیز بخوبی و در مسیر درست پیش می‌رود. خوشبختانه پرونده ما ظرف فقط 7 ماه و بدون نیاز به انجام مصاحبه به نتیجه رسید. قطعاً با تلاش و پشتکار ایشان بود که ما توانستیم در پرونده مهاجرتمان موفق باشیم. به همین دلیل بابت کمک‌ها و راهنمایی‌های ایشان بسیار سپاسگزاریم.

مریم مهاجری از اصفهان به تورنتو


وقتی خانم ‌پانته‌آ جعفری وکالت مرا به عهده گرفتند، موقعیت پرونده من در آستانه اخراج بود. دولت کانادا درصدد اخراجم بود در حالی که من همسر و فرزندان کانادایی داشتم و ‌می‌خواستم اجازه اقامت دائم داشته باشم. دفاعیات ایشان در صحن دادگاه بطرز بی‌مانندی کامل و بی‌نقص بود، همان‌گونه که از یک وکیل برجسته و مجرب انتظار می‌رفت. ایشان با تعصب و تعهدی تحسین برانگیز از پرونده من دفاع کردند و توانستند پیروز این پرونده باشند. ایشان در کار خود فوق‌العاده هستند.

ناصرتورنتو


اجازه ‌می‌خواهم مراتب قدردانی خود را از تلاش‌های تیم کارشناسی مؤسسه حقوقی جعفری، بخصوص وکیل ارجمندم خانم ‌پانته‌آ جعفری ابراز نمایم. پس از دریافت نامه‌ی عدم پذیرش تقاضای مهاجرتم، بسیار ناامید شده بودم. اما به دلیل مسئولیت پذیری ‌فوق‌العاده، حرفه ای بودن و اتخاذ تدابیر صحیح و مؤثر توسط خانم جعفری، هم اکنون من و همه اعضای خانواده‌ام به صورت اقامت دائم در تورنتو بسر ‌می‌بریم. مجدداً از شما بخاطر حمایت‌تان و کار بزرگی که برای ما انجام دادید، تلاش‌هایتان و محبت شما تشکر ‌می‌کنم.

مارینه ارمنستان به تورنتو


از مؤسسه حقوقی جعفری بسیار ممنون هستم. آنها پرونده حقوقی مرا که بیش از 5 سال بدون نتیجه مانده بود و بسمت محاکمه ای طولانی و پرهزینه کشیده ‌می‌شد، بعهده گرفتند. کارشناسان این مؤسسه طی کمتر از 8 ماه پرونده‌ام را به سرانجام رساندند. در حقیقت، تلاش سخت و بی وقفه آنان چنین نتیجه‌ایی را رقم زد. ما مؤسسه حقوقی جعفری را قویاً توصیه ‌می‌کنیم و آنها را گزینه نخست در امور حقوقی‌مان ‌می‌دانیم.

ابی تورنتو


من در چین معلم هستم. دانش آموزان زیادی دارم که ‌می‌خواهند برای ادامه تحصیل به کانادا بروند. آنها ‌می‌گویند خانم جعفری در توضیح و تشریح کامل گزینه‌های مختلف و مدارک مورد نیاز، ‌فوق‌العاده مطلع و مسلط به کار خود هستند. راهنمایی‌ها و اقدامات ایشان، نتایج موفقیت‌آمیز در بر دارد. من خانم جعفری را به تمام دانش آموزانم و نیز سایر کسانی که می خواهند تقاضای موفقی برای مهاجرت به کانادا داشته باشند، توصیه می‌کنم.

استیسی هنگ کنگ


من خوش شانس بودم که در سال 2012 با خانم ‌پانته‌آ جعفری آشنا شدم تا وکالت مرا در پرونده ام بعهده بگیرند. ایشان وکیل مجرب و مطلعی هستند و از کار کردن با ایشان کاملاً راضی هستم. طی چند ماهی که در جریان مسایل مربوط به پرونده ام با خانم جعفری کار ‌می‌کردم، اطمینان یافتم که کارم را به وکیلی با کفایت سپرده ام. ایشان مرا در جریان کلیه مراحل کار و حقوق قانونی‌ام قرار ‌می‌دادند. کار کردن با ایشان و همکارانش لذتبخش است. من با کمال میل خانم جعفری را به کلیه کسانی که ‌می‌شناسم معرفی ‌می‌کنم تا از خبرگی ایشان در امر وکالت بهره‌مند شوند.

لادن تورنتو

Quick Contact
فرم تماس مستقیم
Pantea Jafari | پانته آ جعفری

Profile insights
Pantea Jafari | پانته آ جعفری
(30 days)
Email this profile to a friend