Profile not active
Activate Profile
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
وکلای فعال اینجا
Is this your profile?
Activate it! Silver $50 Gold $100 Compare packages
Cancel anytime!

Mehran Halavi | مهران حلوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
Practices
Languages
English, Farsi
Suggest an edit
توضیحات

موسسه مهاجرتی حلوی (ایرانتو سابق) با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه مهاجرت به کانادا، یکی از با سابقه‌ترین موسسات مهاجرتی است که بصورت تخصصی در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند.شرکت اصلی ما در کشور کانادا با عنوان UNICAN IMMIGRATION به ثبت رسیده که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور قرار دارد. موسس این شرکت آقای مهران حلوی، کارشناس رسمی کانون مهاجران کانادا (با شماره عضویت R506545) می‌باشد. لازم به ذکر است که برخی از دفاتر مهاجرتی در سایر استان‌ها در همکاری با ما هستند و کلیه فعالیت‌های موسسه مهاجرتی حلوی در ایران زیر نظر شرکت Unican Immigration و مطابق با قوانین هر دو کشور ایران و کاناداست.

پاسخ به برخی پرسش‌های متداول

چرا مهاجرت به کانادا ؟

بطور خلاصه باید گفت، کشور کانادا یکی از ۸ کشور صنعتی و یکی از اقتصادهای بزرگ جهان است. ایرانی‌ها با یادگیری زبان انگلیسی راحت‌تر هستند و جامعه بزرگ ایرانیان کانادا باعث می‌شود در سال‌های ابتدایی کمتر احساس غربت کنیم.

برای مهاجرت کانادا از کجا شروع کنیم ؟

برای شروع می‌توانید فرم ارزیابی رایگان رو تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و یا اگر در تصمیم خود مصمم هستید بهتر است وقت مشاوره آنلاین رزرو کنید تا مشاوران ما بصورت حضوری شرایط شما را بررسی و بهترین راهکارها را ارائه دهند.

آیا برای مهاجرت حتما باید به وکیل مراجعه کنیم ؟

همه می‌توانند خودشان برای مهاجرت اقدام کنند ولی قوانین و پروسه‌های مهاجرتی دارای پیچیدگی‌هایی است که این کار را به یک کار تخصصی تبدیل کرده و اگر اینطور نبود قطعا دولت کانادا به وکلای مهاجرتی مجوز فعالیت نمی‌داد.

بهترین روش مهاجرت به این کشور کدام است ؟

برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا حدود ۸۰ روش وجود دارد و بهترین روش مهاجرتی بسته به شرایط افراد، متفاوت است. اما بصورت کلی می‌توان گفت که روش استارتاپ برای مهاجرت خانواده‌ها و روش نیروی کار متخصص و مهاجرت تحصیلی، از بهترین روش‌ها برای افراد مجرد هستند.

Profile views (30 days)
Share
Mehran Halavi | مهران حلوی