Sending email ....

Loading...
mehran-halavi

Is this your profile?

This is a free profile.
People can't see you on:
Your upgrade options:
Silver *$50/month Gold *$100/month Compare
Cancel anytime!
*Your local currency AUD, CAD, USD, EUR or GBP
(This notice is hidden on GOLD profiles.)

Mehran Halavi | مهران حلوی

Click on stars to rate (1 to 5)
امتیاز دهی با کلیک روی ستاره ها، ۱ تا ۵، چپ به راست
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.00 (1)
loadingLoading...
Click on stars to rate (1 to 5) Maximum 2 ratings per user.
Practice area
Languages
English, Farsi
Address
UniCan Immigration
1590 Bellevue Ave #203
Vancouver
British Columbia
V7V 1A7
Canada
Suggest an edit

موسسه مهاجرتی حلوی (ایرانتو سابق) با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه مهاجرت به کانادا، یکی از با سابقه‌ترین موسسات مهاجرتی است که بصورت تخصصی در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند.شرکت اصلی ما در کشور کانادا با عنوان UNICAN IMMIGRATION به ثبت رسیده که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور قرار دارد. موسس این شرکت آقای مهران حلوی، کارشناس رسمی کانون مهاجران کانادا (با شماره عضویت R506545) می‌باشد. لازم به ذکر است که برخی از دفاتر مهاجرتی در سایر استان‌ها در همکاری با ما هستند و کلیه فعالیت‌های موسسه مهاجرتی حلوی در ایران زیر نظر شرکت Unican Immigration و مطابق با قوانین هر دو کشور ایران و کاناداست.

پاسخ به برخی پرسش‌های متداول

چرا مهاجرت به کانادا ؟

بطور خلاصه باید گفت، کشور کانادا یکی از ۸ کشور صنعتی و یکی از اقتصادهای بزرگ جهان است. ایرانی‌ها با یادگیری زبان انگلیسی راحت‌تر هستند و جامعه بزرگ ایرانیان کانادا باعث می‌شود در سال‌های ابتدایی کمتر احساس غربت کنیم.

برای مهاجرت کانادا از کجا شروع کنیم ؟

برای شروع می‌توانید فرم ارزیابی رایگان رو تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و یا اگر در تصمیم خود مصمم هستید بهتر است وقت مشاوره آنلاین رزرو کنید تا مشاوران ما بصورت حضوری شرایط شما را بررسی و بهترین راهکارها را ارائه دهند.

آیا برای مهاجرت حتما باید به وکیل مراجعه کنیم ؟

همه می‌توانند خودشان برای مهاجرت اقدام کنند ولی قوانین و پروسه‌های مهاجرتی دارای پیچیدگی‌هایی است که این کار را به یک کار تخصصی تبدیل کرده و اگر اینطور نبود قطعا دولت کانادا به وکلای مهاجرتی مجوز فعالیت نمی‌داد.

بهترین روش مهاجرت به این کشور کدام است ؟

برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا حدود ۸۰ روش وجود دارد و بهترین روش مهاجرتی بسته به شرایط افراد، متفاوت است. اما بصورت کلی می‌توان گفت که روش استارتاپ برای مهاجرت خانواده‌ها و روش نیروی کار متخصص و مهاجرت تحصیلی، از بهترین روش‌ها برای افراد مجرد هستند.

Quick Contact
فرم تماس مستقیم
Mehran Halavi | مهران حلوی

Profile insights
Mehran Halavi | مهران حلوی
(30 days)
Email this profile to a friend