Profile not active
Activate Profile
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
وکلای فعال اینجا
Is this your profile?
Activate it! Silver $50 Gold $100 Compare packages
Cancel anytime!

Mehdi Keivani | مهدی کیوانی

4.33 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 ratings)
loadingLoading...
Practices
Qualifications
MARN 2217813
Languages
English, Farsi
Suggest an edit
توضیحات
مشاوره تخصصی اخذ ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت و سایر ویزاهای استرالیا
کلیه ی امور پرونده ها زیر نظر وکیل ثبت شده اداره مهاجرت استرالیا( عضو سازمان MARA ) انجام میگردد.
مشاوره رایگان

یونیک ویزا از سال 2008 فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است.

 

وکیل این مجموعه جناب آقای مهدی کیوانی با شماره MARN 2217813 در سازمان مارا (Mara )میباشند و پرونده موکلین مستقیما زیرنظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

 

سازمان مهاجرتی یونیک ویزا از زمان شروع فعالیت تاکنون ده ها پرونده موفق در زمینه های ویزای تخصص و مهارت، سرمایه گذاری در استرالیا (از طریق کارآفرینی) ، کار و … داشته است و در حال حاضر نیز پرونده های متفاوتی در زمینه اخذ ویزاهای استرالیا در دستور کار این موسسه قرار دارد.

 

مشاوران مجرب یونیک ویزا پاسخگوی سؤالات مراجعین و موکلین محترم بوده و با داشتن دانش روز در بررسی تخصصی شرایط هر پرونده و ارائه راهکار مناسب و قانونی متناسب با شرایط موکلین، بهترین گزینه موجود را در اختیار ایشان قرار می دهند.

 

شعبه موسسه مهاجرتی یونیک ویزا در شهر سیدنی استرالیا مسئولیت پیگیری تمامی پرونده های موکلین را بر عهده دارد و با به کارگیری تجارب چندین ساله خود در زمینه مهاجرت به استرالیا، گذشته ای پربار داشته و چشم به موفقیت های بیشتر در آینده دوخته است.

Profile views (30 days)
Share
Mehdi Keivani | مهدی کیوانی