Profile not active
Activate Profile
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
وکلای فعال اینجا
Is this your profile?
Activate it! Silver $50 Gold $100 Compare packages
Cancel anytime!

Jubin Ahdi | ژوبین عهدی

3.50 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 ratings)
loadingLoading...
Practices
Qualifications
BSc, RCIC
Languages
Dari, English, Farsi, French
Suggest an edit
توضیحات
چالشهای مهاجرت
مهاجرت به کشوری دیگر و شروع یک زندگی جدید میتواند یکی از بزرگترین تصمیمهای زندگی هر انسانی باشد. اگر تاکنون به مهاجرت فکر نموده‌اید، حتما دریافته‌اید که تصمیمات بسیار زیادی را باید چه قبل از آغاز فرآیند و چه در حین و بعد از مهاجرت اتخاذ نمایید. هریک از این تصمیمها میتوانند تاثیرات بسیار عمیقی بر کیفیت و نتیجه فرآیند مهاجرتی شما بگذارند.
چالشهای پیش روی بسیاری از متقاضیان به دو دسته قبل و بعد از مهاجرت تقسیم میشود.
یک مشاور رسمی مجرب میتواند با مشاوره با شما بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی نموده و ریسک ها و مشکلات بالقوه را پیش بینی نموده و قبل از وقوع به شما کمک نموده تا از آنها احتراز نمایید. همچنین به شما کمک نموده تا به بهترین صورت ممکن شرایط مثبته خود را به اداره مهاجرت ارائه نمایید. در نهایت هم با نمایندگی شما در مقابل اداره مهاجرت و سایر ارگانهای دولت کانادا، از حقوق قانونی شما در مقابل دولت کانادا و اداره مهاجرت دفاع مینماید.
این امر به شما کمک میکند که فرآیند مهاجرتی خود را به بهترین و کارآمد ترین روش ممکن پیش ببرید.
پس از مهاجرت نیز دفتر مهاجرتی مریتراستز با شبکه گسترده از ارتباطات کاری در زمینه های مختلف میتواند به شما در اسکان و سازگاری با جامعه کانادایی و تثبیت زندگی خود در کانادا کمک نماید.
شرکت مهاجرتی مریتراستز
شرکت مهاجرتی مریتراستز توسط آقای ژوبین عهدی در استان اونتاریو کانادا تاسیس گردید. آقای مهندس عهدی مشاور رسمی مهاجرت کانادا (RCIC) و عضو شورای عالی قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) میباشد. ایشان همچنین نماینده تعداد زیادی از مشتریان رضایت مند بوده و مشتریان متعددی از ملیتهای مختلف را در مقابل دولت کانادا در خصوص امور مهاجرتی نمایندگی مینماید.
با پشتوانه بیش از بیست سال تجربه در خصوص امور کسب و کار، تیم کسب و کار شرکت مریتراستز به مهاجران سرمایه گذاری کمک نموده تا بتوانند جایگاه مناسب خود را در میان فرصت های متعدد سرمایه گذاری در کانادا پیدا نمایند. تجربه و ارتباطات مناسب آقای مهندس عهدی در میان متخصصان مهاجرت و سرمایه گذاری کانادایی به مشتریان این شرکت کمک نموده تا در صورت نیاز از تجربه و کمک سایر متخصصان این حوزه بهره مند شوند.
آقای مهندس عهدی همچنین در حوزه حقوق مهاجران و امور عام المنفعه در زمینه مهاجرت فعال بوده و تاکنون پرونده های متعدد مهاجرتی را به صورت رایگان (Pro-Bono) برای افرادی که واجد شرایط بوده اند انجام داده اند.
چرا مشاور رسمی مهاجرت کانادا؟
اگر چه قانوناً هر متقاضی میتواند خود برای مهاجرت به کانادا اقدام نماید ولی با توجه به تغییرات مداوم قوانین مهاجرت به کانادا، بسیاری از متقاضیان مهاجرت نیازمند مشاوری هستند که بتواند با استفاده از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی از حقوق قانونی آنها و منافع ایشان در مقابل دولت کانادا محافظت نماید.
متاسفانه هر ساله رویای مهاجرت به کانادا برای بسیاری از متقاضیان به دلیل عدم اشراف این گروه به قوانین مهاجرتی و انجام اشتباهات در هنگام  ارسال پرونده و یا ارتباط با اداره مهاجرت رد میشود. استخدام  مشاور مهاجرتی  متخصص و  صالح می تواند جلوی بسیاری از اشتباهات را گرفته و فرآیند مهاجرت شما را تسهیل نماید.
به قطع یقین در امور مهاجرتی، مهم ترین اصل, مقوله اطمینان و اعتماد به مشاور مهاجرت در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. این موسسه با به کار گیری مشاورین رسمی ثبت شده و مورد تایید اداره مهاجرت کانادا، اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم آورده است.ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر مشتریان عزیز همواره بزرگترین هدف موسس این شرکت و سرلوحه عملکرد آن نیز میباشد.
Profile views (30 days)
Share
Jubin Ahdi | ژوبین عهدی