jacqueline-ahmadi

Is this your profile?

This is a free profile.
People can't see you on:
Your upgrade options:
Silver *$50/month Gold *$100/month Compare
Cancel anytime!
*Your local currency AUD, CAD, USD, EUR or GBP
(This notice is hidden on GOLD profiles.)

Jacqueline Ahmadi | ژاکلین احمدی

Click on stars to rate (1 to 5)
امتیاز دهی با کلیک روی ستاره ها، ۱ تا ۵، چپ به راست
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.54 (13)
loadingLoading...
Click on stars to rate (1 to 5) Maximum 2 ratings per user.
Practice area
Qualifications
J.D.
Languages
Dari, English, Farsi, German
Address
Jacqueline Ahmadi Rechtsanwältin
Landwehr 25
Hamburg
22087
Germany
Suggest an edit
  • آیا شما در جستجوی یک وکیل خوب و موفق فارسی زبان در آلمان به رشته قانون کیفری/ قانون جرم ‌جنایت هستید؟
  • آیا شما ترس از زندان، جریمه و ‌پلیس دارید؟
  • آیا شما مرتکب کدام جرم شدید؟
  • آیا شما از پلیس یک خط دریافت کردید که شما را متهم به یک جنایت  میکند ؟
  • آیا مقامات پناهندگی و اقامت نمی خواهد اجازه اقامت شما را به دلیل رسیدگی کیفری علیه شما تمدید کنند؟
  • ٱیا مقامات پناهندگی و اقامت نمی خواهد اجازه کاربه شما به دلیل رسیدگی کیفری علیه شما بدهد؟

 

دفتر حقوقی ژاکلین احمدی، وکیل با تجربه و موافق افغان در هامبورگ

خانم ژاکلین احمدی وکیل مدافع و فعال مدنی در آلمان است. او تخصص خود را در رشته  کیفری، ترافیکی و حقوق قربانیان جرم وجنایت گرفته است. خانم احمدی وکیل دادگستری و کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. او  به همه موکلان خود به شکل خوب حقوقی با جسارت، مهارت و‌شجاحت کامل خدمت میکند.

 

قابل ذکر است که خانم احمدی همیشه از یک روش شفاف، کنترل و پالایش دقیق برای حل وکالت پرونده‌های موکلین خود استفاده می‌کند. او پیش از قبول وکالت، اول در  مشاوره اولیه با موکل، دلایل و مدارک پرونده را با دقت ارزیابی می‌کند وشخصأ میزان احتمال موفقیت یا شکست پرونده را می سنجد. سپس صادقانه و مفصل آن را برای موکل تشریح می‌کند تا او بصورت واقع بینانه و منطقی در مورد موضوع تصمیم بگیرد.

 

او همیشه با تمام نیرو‌ کوشش میکند که پرونده موکلش را بدون درد سر و به محکمه رفتن حل کند. به عبارت دیگر اگر چه وکیل نمیتواند موفقیت پرونده را تضمین کند، چون تصمیم نهای به دستی قاضی می‌باشد،  اما او مدارک و مستندات پرونده را بر اساس موازین حقوق آلمان و محکمه عالی آلمان تجزیه و تحلیل می‌کند و پس از کسب اطمینان معقول از نتیجه احتمالی پرونده، وکالت آن را می پذیرد.

 

لطفا درک کنید که خانم وکیل ژاکلین احمدی نمی تواند همه پرونده ها را به عهده بگیرد.

 

فیص یک مشوره اولیه حقوقی به مدت یک ساعت همراه با خانم وکیل احمدی در بین  € 220,00 تا 250,00 € می‌باشد.

 

مشاوره اولیه  به صورت تلفنی یا حضوری در دفتر وکیل خانم احمدی انجام میشود. خانم احمدی همه سوالات شما را صادقانه جواب می‌دهد.

 

وکالت در امور کیفری نیاز به حس مسئولیت پذیری، روانشناسی و شخصیت شناسی دارد. وکیل کیفری  باید عناصر مادی و معنوی حقوق جرم و جزا را خوب بشناسد و از آنها برای موکلانش نهایت استفاده را ببرد.

 

اگر وکیل مدافع جنایی شما به زبان مادری شما تسلط کافی داشته باشد، برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

 

خانم‌ احمدی اکثرأ در دعاوی کیفری مانند قتل،  مواد مخدر، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال، تجاوز جنسی،همه مسایل ترافیکی، فرار بعد از حادثه ترافیکی، مشکلات به خاطر گواهینامه رانندگی بخصوص وقتی پلیس یا محکمه گواهینامه رانندگی شما را بگیرد و غیره فعالیت می نماید.

 

خانم ژاکلین احمدی در افغانستان چشم به دنیا گشوده و در کابل به مکتب رفته است. وی در هامبورگ فاکولته حقوق را  با نمره بسیار عالی تمام کرده است و مدت ۱۵ سال است که دفتر حقوقی خود را در هامبورگ با مهارت خاص اداره می کند.

 

خانم احمدی درسراسر کشور آلمان از حقوق همه موکلان خود با همه نیرو، با جدیت و وضاحت خاص دفاع می کند.  وی تخصص خود را به رشته های حقوق کیفری ( جرم و جزا) و  قوانین ترافیکی، رانندگی و گواهینامه رانندگی و قربانیان جرم ‌جنایت گرفته است. خانم احمدی به زبانهای آلمان، دری، فارسی و انگلیسی کاملا مسلط است.

 

به علاوه، خانم احمدی برای حقوق بشر در سراسرجهان، به ویژه برای حقوق زنان در افغانستان و آلمان فعالیت زیادی دارد. وی یکی از مشهورتین وکلان دری/فارسی زبان در آلمان است.

 

اگر شما را پلیس بازداشت و به زندان یبرد، حق شماست که سکوت اختیار کنید و با وکیل کیفری خود تماس تلفنی بگیرید. این حق شما است که همیشه وکیل را خودتان انتخاب کنید.

هزینه وکیل را بعضی اوقات دولت آلمان میپردازد. اما اگر شما محکوم شوید،  باید‌ خودتان همه پول محکمه، وکیل، وکیل مقابل و پول متخصصین رابپردازید.

 

وقتی که شما دستگیر پلیس شديد چه باید بکنید ؟

  • اتهامات جنایی و پرونده جنایی چیست و چه تاثیر منفی در آینده شما در آلمان دارد؟
  • اگر شما دستگیر پلیس شده و با اتهام روبرو شدید، باید با یک وکیل خوب و پر تجربه جنایی و جزایی تماس بگیرید!

 

 

شما چه حقی در مقابل پلیس آلمان دارید؟

به پلیس فقط نام کامل، تاريخ تولد، آدرس رسمی خود، محل تولد، وضعیت تاهل و مليت تان را بگوييد. هیچ اطلاعات دیگری لازم نیست بدهید حتی اگر پلیس اصرار کرده و از شما یا همراهاتان یا مترجمان شما سوال کنند. این حق مسلم شما است که سکوت کنید. با خوداری از حرف زدن با پلیس، از دادن مدرک و بهانه عليه شما يا ديگران، جلوگیری کنید. خونسردی خود را حفظ کنید.

 

اجازه ندهید شما را تحت فشار بگذارند . گاهی افسران پلیس افراد را با دیپورت یا اخراج تهديد مي كنند يا قول می دهند که در صورت اقرار آزاد میشويد. اصلأ باور نکنید !  به حرف های مترجمان گوش ندهید! چون پلیس و مترجمان وکیل مدافع شما نیستند که از حق شما به طور حقوقی و مناسب دفاع نمایند. آنها وظیفه های به‌ خصوص خود را به اجتماع  دارند.

 

وظیفه پلیس این است که مجرم را به جزای قانونی اش برساند تا او از طریق محکمه محکوم شود. مترجم وظیفه اش ترجمه است. هر چه قدر شما با پلیس بیشتر صحبت کنید، مترجم درآمد بیشتری دارد.

 

این حق شما است که مدرکی را که به ضد شما باشد به پلیس، دادستانی و دادگاه ندهید.

 

فقط به پلیس بگوييد : من حرف نمیزنم
! Ich möchte schweigen !

 

هیچ فردی در آلمان موظف نیست پیش پلیس، دادستان و یا محکمه، به جرم خود را اقرار کند و خود رامحکوم کند. به مجردی که پلیس شما را دستگیر کرد، با یک فامیل یا یکی از دوستتان نزدیک که آلمانی بلد باشد تماس گرفته تا او بتواند برای شما با یک وکیل متخصص جنایی، جرمی، کیفری و جزایی تماس بگیرد.

 

از پلیس بخواهید علت دستگیری شما را بگويد.

 

همچنین شما اجازه داريد که شماره شناسايی افسر پلیس را يادداشت کنید. شماره پرونده جنایی خود را از پلیس حتمأ بپرسید و آن را یادداشت کنید. به پلیس در باره قضیه جنایی خود بدون مشوره با یک وکیل جنایی، اصلأ حرفی نزنید و چیزی را امضا نکنید.

 

.همیشه پافشاری کنید که شما بدون وکیل خودتان با هیچکس صحبت نمیکنید.

 

شما باید بدانید که در آلمان در تمام زمینه های حقوقی یک وکیل متخصص خاص وجود دارد
در طول بازداشت در اداره پلیس، شما حق داريد از عکس برداریاز شما، انگشت نگاری وغیره خودداری کنید. از پلیس بخواهید اعتراض شما را در پرونده شما ثبت كند، حتی اگر آنها اقدام به گرفتن این نمونه ها كنند. به هیچ وجه با دادن داوطلبانه نمونه مثل بزاق و مو موافقت نكنيد. پلیس می‌تواند فقط خون شما را از طریق یک دکتر بگیرد و آن هم فقط وقتی که پلیس گمان کند که شما تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر، یک جرم انجام داده اید. لطفأ هیچ چیزی را امضا نکنید! حتی بیانیه ، گزارش يا موارد مشابه. در صورت گرفتن وسايل شما مثل تلفن موبیل يا پول یا گواهینامه رانندگی شم، اصرار کنید که لیستی از وسايل ضبط شده را به شما ارائه دهند .

 

هیچ سندی را امضا نكنيد

اگر پلیس شما را دستگیرکرده و به زندان موقتی ببرد، باید دادگاه ظرف ۴۸ ساعت تصمیم بگیرد که شما را آزاد یا مدتی در زندان نگاه دارد تا نوبت محکمه شما بشود. برای همین کوشش کنید که به مجردی که دستگیر شدید با یک وکیل خوب جنایی کیفری به تماس بگیرید.

 

شما حق داشتن يك وكيل و يك مترجم را داريد. پا فشاری کنید! از حق خود برای سکوت در مقابل قاضی حتمأ استفاده کنید. در غیراین صورت امکان دارد که شما با گپ زدن تان با پلیس، ثارنوال/دادستان یا قاضی، به خود تان صدمه های حقوقی وارد کنید که حتی وکیل شما هم نتواند به شکل درست کمک کند. هر چیزی که شما به پلیس، ثارنوال/دادستان یا قاضی بگویید، بعدا در محکمه به ضد شم ااستفاده می‌شود. هر چيزي را که می خواهید در دفاع از خود بگوييد ، می توانید بعدأ به آرامی به وکیل خود بگوييد . وکیل شما پرونده جنایی شما را از دادستان به دست آورده، مطالعه و ارزیابی میکند و از حق شما به شکل حقوقی کاملأ دفاع میکند.

 

شما باید بدانید که پلیس می تواند افرادکه غیرقانونی ( بدون مدرک ) که به آلمان زندهگی میکنند بعد از دستگیری تا زمان ديپورت شان در بازداشت/زندان نگاه دارد. با این حال شما هنوز هم حق داشتن وكيل مدافع دولتی را داريد تا او بتواند شما را به شکل قانونی کمک کند.

 

بعد از آزادی اگر شما در مدت بازداشت مورد ضرب، لت و کوب و يا آزار و اذيت کسی قرار گرفته ايد ، سريعأ به یک داکتر/پزشک مراجعه کنید . از داکتر/پزشک بخواهيد که صدمات جسمی شما را تاييد و عکاسی كند . اگر می خواهید از پلیس شکایت کنید ، این گزارش می تواند بعدأ به پرونده شما مفید باشد . اگر نمی توانید به داکتر/پزشک مراجعه کنید ، در اسرع وقت از آسیب های خود چندین بار عكس بگيريد . اتفاقی که برایتان افتاده است را دقيق بنويسيد.

 

کجا ؟ چه زمانی؟ چه ؟ چگونه ؟ چه کسانی ؟ شماره شناسايي افسر يا افسران پلیس ) چی قیافه های افراد پلیس داشتن. حتی اگر همه وآنچه اتفاق افتاده را به خوبی به خاطر بیآوريد ، اما با گذشت زمان از ياد خواهید برد . نوشتن خاطرات شما به زودیمطمئن تر است . يادداشت های خود را در جای امنی نگه داريد و کوشش کنید با وکیل جنایی تماس بیگرید و اسناد را به وکیل تان بدهید.

 

حق مسلم شما به یک وکیل مدافع مورد اعتماد و انتخاب شما
احتمأ خود شما وکیل مورد اعتماد خود را انتخاب کنید. اگر وکیل شما لسان مادری شما را خوب بلد باشد بسیار به شما کمک می‌شود. چون بسیاری از ترجمان ها نمیتوانند موارد حقوقی را به شما و یا به محکمه به شکل درستش ترجمانی کنند. از همین سبب بسیاری اوقات به داخل پرونده ها و حتا به محکمه راسأ اشتبهاتی رخ میدهد بدون آن که شما، وکیل شما و یامحکمه از آن اشتبا باخبر شوید.

 

پول یک وکیل مدافع رایگان و مجانی نیست

دولت فقط پول وکیل مدافع دولتی را با شرایط خاص آن میپردازد و اگر محکمه شما را محکوم به یک جرم کرد پول وکیل و محکمه را از شما میگیرد.

 

به مسایل جنایی امکان دارد وقتی قضیه جنایی شما پیچیده و بسیار جنجالی باشد و احتمال داشته باشد که شما وارد زندان شوید، حق شما است که شما به خود یک وکیل مدافع دولتی انتخاب کنید. فقط پول وکیل مدافع دولتی را دولت می پردازد. کوشش کنید که خود شما یک وکیل مدافع با تجربه و متخصص به رشته جنایی و جرمی که لسان مادری شما را هم بلد باشد بیگیرید. لطفأ انتخاب وکیل خود را هرگز به دست پلیس، ثارنوال/دادستان و قاضی نگزارید. چون همه این مراجعات دولتی کار های به خصوص خود را پیش میبرند.

 

اکثرأ قاضی ها برای شما یک وکیل مدافع انتخاب میکنند که آن وکیل به ضد محکمه و به فایده شما ایستاده گی نکند. چون آن وکیل کارش به قاضی افراد زندان و محکمه بسیار وابسته است و اگر او به ضد قاضی عمل کند، بعدأ قاضی او را دیگر وکیل مدافع دولتی انتخاب نمیکند. وضیفه خاص یک وکیل مدافع در آلمان همیشه دفاع از حق موکل اش می‌باشد.

 

وکیل مدافع خودش اجازه ندارد یک کار غیر قانونی انجام دهد، اما اگر موکل اش کدام کار غیر قانونی کرده باشد، باید یک وکیل مدافع به شکلی قانونی بکوشد که محکمه به نفع موکل اش تمام شود. و اگر امکان داشته باشد که محکمه موکل اش را محکوم یک جرم بکند، وکیل مدافع شما میکوشد که جزای شما از طریق محکمه کم تعین شود و یا وکیل مدافع شما به ضد حکم محکمه پیش می‌رود و به پیش محکمه عالی شکایت می‌کند تا محکمه در باره قضیه شما تجدید نظر بکند.

 

شما باید همیشه بدانید که فقط داشتن یک پرونده جنایی امکانات آن را میاثر میکند که به شما/ پرونده پناهنده گی شما زیان و صدمه بیبیند. محکومیت به یک جرم تاثیر بسیار خرابی به اقامت دایمی شما به آلمان و با به دست آوردن پاسپورت آلمانی دارد و حتا امکان دارد که باحث دیپورت شما به وطن شما شود.

 

اگر شما از پلیس یک خط گرفتن که در آن نوشته شده که شما مرتک کدام جرم در آلمان شده اید، باید به زودی با یک وکیل خوب مدافع تماس بیگیرید تا وکیل مدافع شما بتواند به طور خوب از حق شما دفاع بکند. یک مشوره اولیه حقوقی با یک وکیل خوب ٫ باتجربه و متخصص جرم و جزا در بین € ۲۰۰ تا € ۲۵۰ قیمت دارد.

 

وکیل شما کوشش میکند که دولت پول وکیل را بپاردازد. اما متاسفانه فقط محکمه می‌تواند تصمیم بگیرد که شما امتیاز وکیل مدافع دولتی را دارید یا نه. وقتی شما از طرف یک محکمه محکوم یک جرم شوید و حتا وکیل مدافع دولتی داشته باشید باید همه پول محکمه،کارشناسان خاص، شاهدان و وکیل خود را با جریمه پولی بپردازید. شما میتوانید بعد از محکومیت تان به یک جرم از طریق محکمه به کمک وکیل تان مطالبه دولت را به قسط ماهانه بپردازید .

 

این یک اشتباه کامل است که بعضی ها و یک تهداد از مهاجرین فکر می‌کنند که چون آن ها پول ندارند و از دولت کمک اقتصادی میگیرند، دولت به آنها وکیل مجانی تهیه میکند وقتی که آنها مرتکب جرم شدند.

 

از همین سبب کوشش کنید که به یک جرم هرگز دست نزنید و با نهایت کوشش کنید به هر چی زودی لسان آلمانی را به طور عالی یاد بگیرد تا یک کار خوب به زودی پیدا کنید. چون قوانین آلمان به خصوص به پناهنده گانی که مرتک یک جرم می‌شوند به هر شرایط بسیار ضیق و پیچیده است و امکان بازداشت آنها به زندان تا نتیجه نهایی محکمه نظر به دیگر کسان به آلمان زیاد است. بر اعلاوه امکان دیپورت شان‌ همچنان زیاد است.

 

و یا حتا شما مرتک یک جرم نشدن و فقط پلیس به شما شکبر و گمانبر شده و شما را متحم به یک جرم میشمارد و شماصد در صد مطمعین هستید که شما بیگناه هستید باید با یک وکیل مدافع خوب در باره قضیه تان یک مشوره اولیه حقوقی داشته باشید.

 

بیمه حمایت حقوقی در آلمان بسیار مهم است, به خصوص بیمه حمایت قوانین ترافیکی

جهل و نادانستن از مجازات حقوقی شما را از قانون محافظت نمی کنند. از همین سبب به آلمان مردم به مورد بسیاری از کار های خود‌ با وکیل متخصص خاص مشوره میکنند و بسیاری از مردم بیمه های حقوقی خاصی دارند. بیمه حقوقی پول وکیل و محکمه رامیپردازد. اما به مسایل جنایی بیمه حقوقی یا بسیار قیمت است و یا موارد جنایی اصلأ بیمه نیست.

 

در صورتیکه مشکل حقوقی جزایی، جرمی، قوانین ترافیکی، رانندگی، قوانین مجازات دادرسی کیفری، قوانین جواز رانندگی یا حوادث ترافیکی دارید، میتوانید فوری با وکیل خانم احمدی به شماره تلفن 040/4106600 تماس گرفته و یک مشاوره اولیه بگیرید یا حتی قرار ملاقات مشاوره ترتیب بدهید. وکیل خانم احمدی کوشش میکند که همیشه از حق شما باهزینه مناسب و به طور حرفه ی دفاغ کند. در ضمن مشاوره اولیه حقوقی از طریق تلفن هم امکان دارد.

 

خانم احمدی از سال ۲۰۱۰ در شهر هامبورگ دفتر وکالت شخصی دارد. وی نه تنها کسانی به محکومین و متهمان به یک جرم جنایی کمک حقوقی می‌کند، بلکه حق قربانیان را هم دفاع میکند. مثل قربانی خشونت های خانوادهگی، خشونت های افراد بیگانه و خشونت پلیس.

خانم وکیل احمدی سالهاست که در ٱلمان با تمام قدرت از حقوق قربانیان حملات نژاد پرستانه، قربانیان تجاوز جنسی خانمان، اطفال، جوانان و مردان حمایت و دفاع می کند.

یکی دیگر از تخصص های خانم احمدی، قربانیان حوادث ترافیکی میباشد. اگرشما قربانی یک جرم یا جنایت جدی هستید، هزینه مشاوره حقوقی شما با یک وکیل مورد انتخاب شما توسط سازمان های پشتیبانی قربانی پرداخت می شود. این هزینه توسط شخصی که محکوم به جرم شده یا از طریق دولت پرداخت می شود.

 

قتل‌ های ناموسی در میان پناهجویان در آلمان یکی از شایع‌ترین جرم‌هاست. خانم وکیل احمدی سالهاست که تجارب خاصی در مورد قتل های ناموسی در آلمان دارد. او‌ نه تنها از حق فامیل های بسیار نزدیک قربانیان قتل های ناموسی دفاع میکند, بلکه از مرتکبین هم دفاع میکند.

 

خانم احمدی مهارت و تجربهّ خاصی در دفاع از حق جوانان زیر سن و تا ۲۱ ساله دارد. قوانین اطفال، جوانان و بزرگ ساللان در آلمان فرق دارد. خانم احمدی نه تنها اطفال و جوانان را از نگاه حقوقی کمک می‌کند بلکه والدین آنها را همچنان در نظر میگیرد. چون وقتی که یک جرم یا جنایت در کار باشد، امکان دارد که دولت اولاد را از والدین بگیرد.

 

خانم وکیل احمدی تجربه زیادی در موارد جرمها و تاثیر منفی آن در پناهنده گی دارد. او سال هاست که پناه جویان افغانی، ایرانی و فارسی زبانان را در آلمان که متهم یا مرتکب به یک جرم شده باشند، کمک حقوقی میکند.

 

اگر شما قربانی جرم مشخصی شده باشید، می توانید که جنبی در پرونده دادرسی باشید . به عنوان مثال: تجاوز، سوء استفاده جنسی، اقدام به قتل با انجام تخلفی که موجب کشته شدن یکی از بستگان نزدیک شما شده باشد. در این موارد شما از حقوق خاصی برخوردار می باشید. به عنوان مثال می توانید از طریق وکیل مدافع خود، بر خلاف دیگرشاهدان، در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشید.

 

اگر قربانی جرم بسیار جدی شده باشید، مستحق یک وکیل مدافع دولتی دلخواه خود هستید.

 

حق الزحمه وکیل در آلمان

اگر برای پرداخت حق الزحمه بین شما و وکیل شما قرارداد توافق شده باشد، ملاک قراداد حق الزحمه می باشد. اگر قراردادی بین شما و وکیل شما نباشد، مطابق قانون موكل باید حق الزحمه را پرداخت نماید .حق الزحمه در این مورد مطابق شرایط عرف، بسته به نوع کاری که انجام شده و مدت زمانی که برای کار صرف شده محاسبه می شود.

 

شما باید بدانید

چون پرونده‌های حقوقی اکثراً ماهیتی پیچیده‌ دارند، برای حل و فصل شان حتمأ نیاز به یک متخصص در موارد قانون خاص جرم و جزا میباشد. یک پرونده حقوقی ممکن است به دلیل انتخاب روشی غلط و یا وکیل غلط نه تنها سالها طول بکشد بلکه نتیجه خراب گرفته و به آینده کاری شما و یا اقامت شما در آلمان و گرفتن پاسپورت آلمانی، تاثیر بد بگذا رد. از این سبب پیشنهاد می‌شود قبل از آنکه برای پیگیری پرونده خود با پلیس تماس بگیرید، حتما یک مشاوره حقوقی با یک وکیل زبردست و متخصص جرم و جزا انجام دهید.

 

ژاکلین احمدی وکیل پایه یک دادگستری کارشناس و متخصص ارشد جزا و جرم شناسی در شهر هامبورگ

Profile insights (30 days)
Jacqueline Ahmadi | ژاکلین احمدی
Email this profile to a friend