Profile not active
Activate Profile
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
وکلای فعال اینجا
Is this your profile?
Activate it! Silver $50 Gold $100 Compare packages
Cancel anytime!

Bijan Ahmadian | بیژن احمدیان

3.33 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 ratings)
loadingLoading...
Practices
Qualifications
کارشناسی ارشد
Languages
English, Farsi
Suggest an edit
توضیحات

با توجه به افزایش قابل توجه در تعداد متقاضیان با پرونده های رد شده توسط سازمان مهاجرتی کانادا،  و رواج فریب دهندگان در این مقوله، این شرکت لزوم آگاهی رسانی در این زمینه را ضروری می داند.

به دلیل تسلط وکلای رسمی بر قوانین و آشنایی با فراز و نشیب های پرونده های مهاجرتی که به سبب تجربه در بررسی پرونده های مشابه ایجاد گردیده است، انتخاب یک وکیل کاردان ریسک رد شدن پرونده ها را به صورت قابل توجهی کاهش میدهد. در ضمن، در چهارچوب قوانین کانادا، وکلا موظف هستند که استانداردهای بالاتری را نسبت به مشاوران مهاجرتی رعایت نمایند. بدین رو، استفاده گرفتن از یک وکیل مجرب میتواند به شما آرامش خاطر بیشتری بدهد و از هزینه های هنگفت برای جبران اشتباهات غیر متخصصین بکاهد.

چنانچه با وجود تکمیل بودن پرونده به لحاظ اسناد و مدارک ارسالی با درخواست ویزای متقاضی موافقت نشود، وکلای ما واجد صلاحیت  قانونی برای تقاضای باز بینی پرونده در دادگاههای مهاجرت و یا دادگاه فدرال کانادا هستند. مشاوران مهاجرت در کانادا قابلیت و اجازه بررسی پرونده در مرحله دادگاهی را ندارند.

مشاورهای مهاجرت از عنوان Regulated Canadian Immigration Consultant (RCIC) استفاده میکنند. در حالیکه وکلا در دانشکده حقوق سالها تحصیل کرده اند و توسط سازمان وکلای استانی (Law Society) به تایید رسیده اند.

Profile views (30 days)
Share
Bijan Ahmadian | بیژن احمدیان