Azam Jafari | اعظم جعفری

Click on stars to rate (1 to 5)
امتیاز دهی با کلیک روی ستاره ها، ۱ تا ۵، چپ به راست
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.25 (28)
loadingLoading...
Click on stars to rate (1 to 5) Maximum 2 ratings per user.
Practice area
Qualifications
MARA 1571733
Languages
English, Farsi
Address
AJ MIGRATION
Level 1, Business Suite 2, 2 Help Street Chatswood
Sydney
NSW 2067
Australia
Suggest an edit
Azam Jafariاعظم جعفری
Hi
How can I help you?

اعظم جعفری، وکیل ثبت‌شده مهاجرتی و عضو انستیتو مهاجرت استرالیا است. خانم جعفری، سابقه سالها فعالیت در زمنیه مشاوره آموزشی به افراد علاقمند به ادامه تحصیل در کشورهای خارج را دارا می‌باشند. او تحصیلات آکادمیک خود را در ایران در رشته حقوق در دانشگاه ملی ایران آغاز کرد و پس از مهاجرت به استرالیا، تحصیلات خود را در رشته کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه مکواری سیدنی ادامه داد. خانم جعفری همچنین گواهی تحصیلات تکمیلی در استرالیا در زمینه قوانین مهاجرت را در دانشگاه ویکتوریای ملبورن به پایان رسانید و فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره در امور مهاجرتی را در سال ۲۰۱۵ آغاز نمود.

 

شرکت AJ Migration بر اساس Code of Conduct (منشور اخلاقی امور مهاجرتی) خود را متعهد به رعایت مصالح و منافع مشتری دانسته و تلاش خود را جهت ارائه بهترین خدمات و مشاوره به مشتریان خود بکار می‌گیرد.

 

با توجه به تغییرات مستمر در زمینه امور مهاجرتی به استرالیا، خانم جعفری با شرکت در کارگاه‌های آموزشی که بطور دائمی در زمینه امور مهاجرتی توسط سازمان های وابسته به اداره مهاجرت استرالیا برگزار می‌شود، اطلاعات خود را در زمینه امور مهاجرتی بروز نگه داشته تا بتواند بهترین و بروزترین راهنمایی لازم را به مشتریان خود ارائه نماید.

Profile insights (30 days)
Azam Jafari | اعظم جعفری
Email this profile to a friend