Profile Suspended
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
:وکلای فعال
اینجا
Check approved profiles in:
Australia
Is this your profile?
You can upgrade to one of our paid packages to unlock your contact details: Silver $50 Gold from $100
Cancel anytime!
Compare packages

Azadeh Ghorashi آزاده قریشی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
Qualification:
MARA no 1573151
Languages:
English, Farsi, German
Practice areas:
توضیحات
آزاده قرشی وکیل رسمی مهاجرت استرالیا به شماره ثبت 1573151، عضو سازمان وکلای رسمی مهاجرت استرالیا و سازمان مهاجرت استرالیا می باشد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا می باشند و تخصص ایشان در زمینه انواع ویزاهای کار و مهارت، ویزاهای افراد خانواده و ویزاهای سرمایه گذاری می باشد.

دفتر مهاجرتی آزی ایمیگریشن نه تنها خدمات بررسی اولیه شرایط، راهمایی های لازم جهت آغاز پروسه مهاجرت و همراهی موکلین تا زمان اخذ اقامت را انجام میدهد، بلکه حتی موکلین خود را تا زمان استقرار کامل در استرالیا همراهی می نماید.


پس از اخذ اقامت استرالیا در سال 2012 و اخذ مجوز وکالت رسمی از Australia Registered Migration Agent به شمارهMARN 1573151؛ دفتر خدمات مهاجرتی Azzy Immigration فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 2013 آغاز نمود. این مجموعه می تواند برای آن دسته از علاقه مندانی که تمایل به تغییر مسیر زندگی و اقامت در کشور استرالیا را دارند، تمامی مراحل اقامت را با امکان نظارت بر روند پروسه و رفع ابهامات و سئوالات متقاضیان انجام دهد.دفتر خدمات مهاجرتی Azzy Immigration با توجه به تجربه و تخصصی که در انواع ویزاهای مهاجرتی دارد، می تواند یک راه حل مناسب برای معمای مهاجرت شما و متناسب با وضعیت تان که با قطعیت بالایی همراه باشد، ارائه دهد. بنابراین تیم ما آماده است که متناسب با وضعیت شما در جهت ارائه یک راه حل، با شما به مذاکره بنشیند تا آنچه که ما می توانیم انجام دهیم را در قالب یک نقشه راه به شما ارائه نماید.

اعتبارات دفتر خدمات مهاجراتی آزی ایمیگریشن:

وکیل رسمی Mara
عضور رسمی Mia
عضو انجمن وکلای مهاجرت ایران استرالیا
عضویت در اتاق بازرگانی ایران استرالیا

دنیای بدون مرز را با Azzy Immigration تجربه نمایید.

Profile views

Share
Azadeh Ghorashi آزاده قریشی