Sending email ....

Loading...

A Alemohammad | امین آل محمد

Click on stars to rate (1 to 5)
امتیاز دهی با کلیک روی ستاره ها، ۱ تا ۵، چپ به راست
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.00 (1)
loadingLoading...
Click on stars to rate (1 to 5) Maximum 2 ratings per user.
Practice area
Qualifications
L.L.M.
Languages
English, Farsi
Address
1844IRANLAW
#900 - 1717 K St NW
Washington DC
Maryland
20006
United States
Suggest an edit

امین آل محمد

مشاور قوانین ایران در دادگاههای آمریکا

دفتر حقوقی IRAN LAW خدمات حقوقی مربوط به ایرانیان مقیم آمریکا را که در دادگاه ها و یا ادارات ایران می خواهد مطرح گردد و یا احتیاج به کارشناس حقوق ایران در دادگاه های آمریکا دارند را انجام می دهد.در بسیاری از مواقع و بخصوص در مسائل اختلافات خانوادگی در دادگاه های آمریکا بین زوجین ایرانی مسائلی از قبیل مهریه و سایر حقوق مربوط به آن که در حقوق ایران شکل گرفته اند مطرح می گردد که برای دادگاه و وکلای آمریکایی ناآشنا می باشد از این رو دفتر ما با اجازه ورود به دادگاه به عنوان کارشناس رسمی از کانون وکلاء واشنگتن دی سی در تمامی ایالات آمریکا می تواند در مورد مسائل حقوق خانوادگی در ایران و حق و حقوق آنان وارد گردیده و توضیحات و سوالات حقوقی را پاسخ دهد. دفتر حقوقی IRAN LAW می تواند متن وکالتنامه های را که هموطنان عزیز می خواهند برای انجام امور اداری از قبیل خرید و یا فروش املاک، حساب های بانکی، امور بازنشستگی و یا هر وکالتنامه ای که می خواهد در دادگاه های ایران و یا در هر اداره و سازمانی استفاده شود را تهیه نماید و در صورت نیاز می تواند چگونگی ثبت آن وکالتنامه را در وب سایت وزارت امورخارجه و آماده سازی آن برای امضاء در دفتر حفاظت منافع در واشنگتن دی سی را در اختیار شما قرار دهد. امروزه بسیاری از مشکلات حقوقی ایرانیان عزیز در آمریکا به علت عدم اطلاع از متن وکالتنامه و مسائل حقوقی آن می باشد، لذا برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، بهتر است برای نوشتن یک متن وکالتنامه با وکیل دادگستری ایرانی مشورت شود.

بسیاری از فرزندانی که دارای پدر ایرانی بوده و یا می باشند به علت عدم ثبت تولد فاقد مدارک ایرانی هستند، مانند پاسپورت ،در بعضی از مواقع برای اثبات این امر احتیاج به حکم اثبات نسب از دادگاه های ایران می باشد، دفتر حقوقی ما با داشتن وکلای مجرد می تواند در این امر شما را یاری نماید. در صورت فوت یکی از عزیزان، مسائل حقوقی در ایران برای وارث و ورثه بوجود می آید، مانند مسائلی از قبیل انحصار وراثت که می بایست از طریق محاکم ایرانی انجام گردد. دفتر حقوقی ما می تواند این نوع محاکم را برای افرادی که عزیزانشان را از دست داده اند و احتیاج به وکیل دادگستری دارند خدمات بدهد . املاک بسیاری از ایرانیان مقیم آمریکا به علت دور بودن از ایران و نداشتن دسترسی به آن املاک ، مشکلاتی با شهرداری ها و دادگاه های انقلاب اسلامی دارند و یا در مواردی افرادی سود جو از این موارد سوء استفاده نموده و بدون حق ،املاک را تصاحب نموده اند. دفتر حقوقی ما با تخصص کامل در این مورد می تواند شما را یاری نماید.

Amin Alemohammad

Iranian expert witness

We’ll handle your Iran-related legal matters. Need expert witness representation in an Amarican court? Our office provides expert witness services to clients, attorneys and U.S. courts that need the issues of Iranian Law involving their case to be explained to an American judge. Need expert witness representation in an Amarican court? We specialize in helping individuals pursue Iranian legal matters in the U.S.A. We are recognized by the D.C. Bar Association.

Quick Contact
فرم تماس مستقیم
A Alemohammad | امین آل محمد

Profile insights
A Alemohammad | امین آل محمد
(30 days)
Email this profile to a friend