Profile not active
Activate Profile
Upgrade to Unlock
.پروفایل این وکیل فعال نمیباشد
وکلای فعال اینجا
Is this your profile?
Activate it! Silver $50 Gold $100 Compare packages
Cancel anytime!

Zahra Mirabdollahi زهرا میرعبداللهی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
Practices
Suggest an edit
توضیحات

شماره تلفنهای مستقیم از ایران:
۰۲۱۸۵۵۲۱۱۱۱ و ۰۲۱۹۷۱۱۸۷۴ پین کد ۴۸۲۵

شرکت خدمات مهاجرتی فصل نو با مدیریت خانم زهرا میرعبداللهی خلجی عضو رسمی و فعال کانون مشاورین مهاجرت کانادا (ICCRC)   به شماره پروانه R515348 همواره با بهره گیری از وکلای متخصص و مشاورین کارآزموده و عضو رسمی‌ کانون مشاورین مهاجرت کانادا سالیان سال در خدمت شما هموطنان عزیز بوده و با همکاری وکلای متخصص در کانادا، ایران و آمریکا شانس موفقیت شما را برای اخذ ویزا و اقامت در کشورهای کانادا و آمریکا بالا میبرد.

گواه این مطلب موفقیت ما در دهها پرونده اخذ اقامت دائم کانادا و امریکا از طریق برنامه‌های مختلف اقامتی از قبیل مهاجرت به کانادا و امریکا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت نیروی کار متخصص، مهاجرت از طریق خانواده و بستگان نزدیک , و غیره بوده است.

.ما همواره بر این باوریم که بهترین تبلیغ کار ما ، پرونده های موفق و موکلین رضایتمند ما هستند.

مشاورین ما با وجدان کاری بالا بهترین راه  را برای مهاجرت به کانادا یا آمریکا  در اختیار شما میگذارند.

ما موقعیت و مدارک شما را با دقت بررسی کرده و با صداقت کامل و بدون هر گونه اغراق،  شانس موفقیت شما را برای دریافت ویزا و یا اقامت دائم  کانادا و امریکا  بیان می‌کنیم.

ما تمام فاکتورهای لازم برای موفقیت شما را در نظر میگیریم تا بهترین ، ارزانترین و سریعترین  راه اخذ ویزای موقت یا اقامت دائم کانادا و یا امریکا را به شما پیشنهاد دهیم. همانطور که میدانید قوانین مهاجرت به آمریکا و کانادا پیچیده می‌باشد و انجام یک خطای کوچک توسط خودتان یا یک فرد غیر متخصص که از تمام قوانین روز مهاجرت اطلاع کافی ندارد ممکن است شما را برای مدت زیادی یا در برخی شرایط برای همیشه از مهاجرت و یا حتی سفر به کشورهای دیگر محروم کند اما بدانید تیم متخصص و دلسوزشرکت خدمات مهاجرتی فصل نو برای فراهم آوردن آرامش خیال شما،همواره  شما را در جریان تمامی امور مربوط به پرونده تان قرارخواهد داد و شما را در راه اماده سازی برای شروع فصلی نو از زندگیتان در کانادا و یا امریکا همراهی خواهد کرد تا با خیالی آسوده،آینده خود و فرزندانتان را در بهترین کشورهای دنیا بسازید.

ما از شما دعوت میکنیم تا فرم ارزیابی رایگان شرکت فصل نو را پر کنید. این امر به مشاورین ما کمک میکند تا بهترین وسریعترین راه های مهاجرت به کانادا و امریکا را به شما پیشنهاد کنند . و یا اینکه شما میتوانید با مشاورین شرکت خدمات مهاجرتی فصل نو تماس گرفته و بصورت تلفنی از خدمات  مشاوره  رایگان ما استفاده کنید. شما میتوانید با ما از طریق ایمیل یا همچنین یکی‌ از شماره تلفن‌های کانادا یا خطوط مستقیم از تهران تماس حاصل فرمایید .شرکت مهاجرتی فصل نو به لطف  حضور فعال همکاران در تهران و ونکور که دارای اختلاف ساعتی حدود   12ساعت  میباشند قادر به پاسخگویی  24ساعته در تمامی روزهای هفته و آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیزمیباشد.

خانواده بزرگ فصل نو همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه مهاجرت به کانادا و امریکا است و خدمت به شما را افتخار خود میداند.

Profile views (30 days)
Share
Zahra Mirabdollahi زهرا میرعبداللهی