Farzad Ghods | فرزاد قدس

4.10 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 ratings)
loadingLoading...
Qualification:
پروانه وکالت 24102
Languages:
English, Farsi, Turkish
Practice areas:
Address:
دفتر وکالت فرزاد قدس و همکاران
Cumhuriyet, 1987. Sk
Istanbul
Turkey
Suggest an edit
توضیحات

آدرس دفتر استانبول
Cumhuriyet, 1986. Sk., 34515 Esenyurt/İstanbul

اینجانب فرزاد قدس فارغ التحصیل رشته حقوق و وکیل رسمی دعاوی با سالها تجربه در امور مهاجرتی همواره حداکثر توان علمی و عملی خود را به کار گرفته ام تا از سهل الوصول ترین روش موجود موکلین خود را به خواسته شان که همانا اخذ اقامت و تابعیت کشور ثالث است برسانم.

 

علاوه براین، آشنایی با امور سرمایه گذاری و پیشنهاد روشهای مختلف اجرایی آن از دیگر تجربیاتی است که طول سالیان خدمت موفق به کسب آن شده و در موفقیت پرونده های سرمایه گذاری و مهاجرتی موکلین ام از آن بهره جسته ام.

 

بر خلاف باور عموم، وکالت، خصوصا وکالت در امر مهاجرت صرفاً تقدیم چند مستند ساده به اداره اتباع خارجی یا دادگاه و منتظر جواب ماندن نیست بلکه در بیشتر موارد آماده سازی موکل برای رویا رویی با سوال های گاهاً چالش برانگیز افسر اداره مهاجرت و تعیین روشی که حداقل ریسک ممکن برای متقاضی را در پی داشته باشد تنها بخش کوچکی از روند پیچیده موفقیت در پروند های مهاجرت است.

 

خوشبختانه ارتباط قوی با همکاران و وکلای محلی و آشنایی دقیق با فرهنگ غالب کشور ترکیه این امکان را فراهم نموده است که در اکثر موارد نتیجه موفقت آمیزی از قبول پروند های سرمایه گذاری و مهاجرتی به دست بیاورم.

 

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
فرزاد قدس
استانبول – ژوئن

 

[email protected]

فرم تماس مستقیم

Farzad Ghods | فرزاد قدس

Profile views

Share
Farzad Ghods | فرزاد قدس