IranianLawyer.org

Contact form فرم تماس +61 2 9659 1694 +61 4 1007 0490 Get Directions Website E-mail
Sirous Ahmadi | سیروس احمدی
is a GOLD lawyer

Sirous Ahmadi | سیروس احمدی
VisaYab Australia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 3.88 out of 5)
Loading...

Practice areas

· Immigration Australia | مهاجرت استرالیا

Contact details

VisaYab Australia
Suite 708, Level 7, 159-175 Church St.
Sydney
2150
Australia
Email:
Website: http://www.australiaimmigration4u.com/

Description | توضیحات

موسسه کاریابی و مهاجرتی ویزایاب با همکاری حرفه‌ای مجموعه ای از با سابقه ترین و موفق ترین وکلای رسمی و رجیستر شده در سازمان مهاجرتی استرالیا می باشد. کشورهای استرالیا و نیوزیلند به دلیل استاندارد بالای زندگی و رفاه عمومی و بالابودن شاخص‌های مختلف زندگی موجب شده که عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف تمایل به مهاجر به این کشور داشته باشند. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب سالهای متوالی در ارائه خدمات به مهاجرین ایرانی به کشورهای استرالیا و نیوزلند فعالیت موفق داشته و همچنان در این زمینه فعالیت دارد.

از آنجایی که برای مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند بیش از صد نوع ویزا وجود دارد، ویزایاب با توجه به سابقه درخشان وکلای رسمی مهاجرتی خود و به صورت تخصصی و برای افزایش اطمینان موفقیت پرونده ها ، به صورت مجموعه ای از وکلای خبره فعالیت می کند. قانون مهاجرت و پروسه صدور ویزاهای استرالیا و نیوزلند، پروسه‌ای پیچیده است که مدام قوانین آن در حال تغییر می‌باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل و مشاور امور مهاجرتی، یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما برای مهاجرت به این کشورها می‌باشد.

شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، از سال ۲۰۰۸، خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دقیق خود را در زمینه ویزاهای متنوع استرالیا و نیوزلند به افراد، سازمان‌ها، شرکت‌ها و خانواده‌های زیادی عرضه کرده است. شرکت خدمات مهاجرتی ویزایاب، در کلیه ایالت‌ها و قلمروهای استرالیا ونیوزلند فعالیت داشته و به مشتریانی از کشورهای مختلف کمک کرده تا ویزای خود را با موفقیت بدست آورند.

Please check
VisaYab Youtube Channel

 

youtube

Share Sirous Ahmadi | سیروس احمدی


Total page visits: 2095
Today's page visits: 19

Contact Sirous Ahmadi | سیروس احمدی

All Lawyers (202)